Dnia 9 listopada 2022 r. w hali sportowej w Bobrowicach odbył się ” Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZSP w Bobrowicach”. Turniej ten dedykowany był dla uczniów szkół podstawowych z naszej gminy. W zawodach tych wzięli udział jedynie nieliczni chłopcy, w większości z klasy VI SP Bobrowice.

W kategorii chłopców młodszych zwyciężył Kacper Klubów, II miejsce zajął Radosław Duś, III był Fabian Suchodolski, 4 Kuba Makowski, a 5 Brajan Makowski.

Wśród chłopców starszych w klasach 8-7 i młodsi SP tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Jakub Zabiegaj, pokonując pozostałych młodszych kolegów, którzy uplasowali się w identycznej kolejności jw. ale od 2 miejsca zaczynając.

Zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i medalami ufundowanymi przez Panią Dyrektor  ZSP w Bobrowicach, Magdę Sulik.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy aktywnego udział w tej trudnej dyscyplinie, a innych zachęcamy do wszechstronnej aktywności fizycznej, która jest podstawą zdrowego stylu życia.