W Babimoście odbyły się półfinały wojewódzkie LOM w badmintonie dziewcząt młodszych.

W listopadowy poranek 22 dnia 2022 roku, w zimowej aurze, reprezentantki Szkoły Podstawowej w Bobrowicach brały udział w półfinałowym turnieju drużynowego badmintona. W tej fazie walczono o awans do finałów wojewódzkich LOM, z których tylko najlepszy zespół uzyska prawo gry w mistrzostwach Polski OOM. Do awansu nasze zawodniczki musiały zająć minimum 3 miejsce i ten plan zrealizowały. Reprezentantki nasze pokonały zespół gospodarzy z Babimostu 3-1, przegrały z ZSP Lipinki 2-3 oraz 0-3 z Społeczną Szkołą Podstawową w Żarach, które to zajęły I miejsce. Tym samym zapewniły sobie udział w gronie sześciu najlepszych szkół podstawowych województwa. W finale musimy wykazać się maksymalnymi umiejętnościami aby powalczyć o wyższe miejsce.

Skład naszej drużyny: Zuzanna Murawa, Gabrysia Pająk, Alicja Brzezińska. GRATULACJE dziewczyny!!!!