Dzisiaj 25 listopada 2022 roku rozegrano Mistrzostwa Powiatu LOM w piłce ręcznej. Reprezentacja naszych chłopców młodszych okazała się skuteczniejsza od starszych kolegów z naszej szkoły wygrywając turniej ten i jednocześnie awansując do kolejnej rundy rozgrywek. Rozegraliśmy również 3 spotkania remisując pierwszy mecz z SP 2 Gubin 0-0, wygrywając z SP 5 Gubin 4-1 oraz pokonaliśmy zespół z SP Dąbie 5-3. Tymi wynikami potwierdziliśmy fakt funkcjonowania szczypiorniaka na terenie naszej gminy.

Reprezentacja w składzie : bramkarz Fabian Suchodolski, zawodnicy z pola Radosław Duś, Tymoteusz Bednarz, Fabian Gumienny, Andrzej Szobert, Wojciech Trąbski, Waldemar Szajek, Mikołaj Gawryliuk, Kacper Klubów, Wojciech Szobert, Wojciech Pająk, Mikołaj Janicki.

Nasza młoda reprezentacja szczypiornistów musi jednak włożyć dużo ciężkiej pracy w trakcie treningów, aby poprawić mankamenty, które są kluczowe do prowadzenia lepszej gry. Gratulujemy sukcesu i zachęcamy do kolejnych spotkań treningowych w ramach zajęć ministerialnych MSiT “Sport Klub”.