W “Mikołajkowy” dzień 6 grudnia 2022 r.  z planowanych turniejowych spotkań odbyły się tylko dwa mecze drużyn ze szkół w Dychowie i Bobrowic.

W pierwszych rozgrywkach stanęli zawodnicy do meczu piłki nożnej. Drużyna z Dychowa zdominowanym  meczu pokonała zespół z Bobrowic 17-0. W drugim meczu te same reprezentacje grały w piłkę ręczną , w którym to meczu 6-1 wygrał również zespół chłopców z Dychowa.

W planowanym Mikołajkowym turnieju w tych meczach nie wystąpili zgłoszeni zawodnicy.  Epidemia chorobowa w szkole w Bobrowicach niestety całkowicie wykluczyła reprezentację starszych chłopców, a do boju powołano wszystkich zdrowych chłopców z klas młodszych zwłaszcza V i VI. Za co duże gratulacje dla młodszych kolegów, którzy dzielnie próbowali walczyć ze swoimi kolegami z SP Dychów.

Skład SP Dychów: Jakub Sobczyk – 7 bramek, Tobiasz Tracz – 3 bramki, Eryk Korzeniowski – 2 bramki, Dominik Wawrzyniak, Szymon Kozłowski, Konrad Wąchała, Julian Pilipiec, Jakub Tabisz – 5 bramek.

Skład SP Bobrowice: Wojciech Trabski, Waldemar Szajek, Mikołaj Gawryliuk, Andrzej Szobert, Wojciech Pająk, Jakub Korwel, Jakub Zabiegaj, Fabian Gumienny, Kacper Klubów.