W Zbąszynku 14 maja 2023 r.  zakończyły się rozgrywki “A klasy” LZTS w tenisie stołowym, sezonu 2022/23. W tym ostatnim turnieju decydowały się losy naszej drużyny w walce o podium. Nasze “Bobry” , jako zespół wywalczył i obronił z wcześniejszych turniejów III lokatę na podium, zdobywając 920 pkt. Trzecie miejsce pozwoliło sięgnąć po pierwszy puchar w kolekcji tej dyscypliny, po prawie 40 letniej reaktywacji. Najlepszym zawodnikiem w tym turnieju został Wojciech Jurewicz, natomiast najlepszym zawodnikiem naszej drużyny i liderem był Jarosław Hołownia, który w klasyfikacji indywidualnej zajął  5 miejsce zdobywając 288 pkt, 13 miejsce zajął Wojciech Jurewicz – 220 pkt, 26 miejsce Grzegorz Sieniawski – 159 pkt, 30 miejsce Kot Marcin – 132pkt. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasz II zespół LKS Bóbr, składający się jedynie z uczniów zajął 22 miejsce zostawiając za sobą jeszcze 3 inne zespoły. Grali tam tacy zawodnicy: Jakub Zabiegaj, Kacper Klubów oraz Ksawery Zaraza. Nasz zespół wraz z trenerem Bogusławem Zarazą przygotowują już plan szkoleniowy na następny sezon, który rozpocznie się już jesienią. Dlatego LKS Bóbr wraz z trenerem i zawodnikami zapraszają wszystkich miłośników ping-ponga do zajęć i turniejów w tej dyscyplinie.

 

Serdeczne gratulacje i powodzenia w przygotowaniach na nowy sezon 2023/24.