W dzisiejsze poniedziałkowe południe do Urzędu Gminy w Bobrowicach, na spotkanie z Wójtem Wojciechem Wąchałą, przybył Prezes Lubuskiego Związku Piłki  Robert Skowron, członek zarządu PZPN. W ramach prowadzonych działań i konsultacji terenowych, realizowanych przez związek, podczas spotkania omówiono szereg tematów związanych z funkcjonowaniem klubów piłkarskich i ich drużyn na terenie naszej gminy. Scharakteryzowano naszą gminną bazę sportową oraz podsumowano klasyfikację rozgrywek, w których występują drużyny seniorów LKS Bóbr Bobrowice i KS Energetyk Dychów tj.  A klasy oraz B klasy, a także sytuację drużyn dziecięcych i młodzieżowych prowadzonych w LKS Bóbr.

Omówiono też możliwości istniejących form dofinansowania poprawy infrastruktury sportowej w ramach rekomendacji związkowych Lubuskiego ZPN w perspektywie nadchodzących rozgrywek piłkarskich w sezonie 2023/2024. Na koniec Prezes Skowron wręczył pamiątkowy album pt. “7o Lat Lubuskiego Piłkarstwa”.

https://lubuskizpn.pl/aktualnosci/wyroznione/spotkanie-prezesa-skowrona-z-wojtem-gminy-bobrowice/