Dzisiaj w hali sportowej GOKiS w Bobrowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu LOM w unihokeju dziewcząt i chłopców kat. igrzyska dzieci i igrzyska młodzieży. Niestety mała frekwencja uczestników ze szkół podstawowych odebrała możliwości rozegrania wielu spotkań. Dlatego obie reprezentacje dziewcząt bez gier zajęły I miejsca biorąc udział w po turniejowych grach wewnętrznych z chłopcami. Reprezentacje chłopców rozegrały po jednym meczu chłopcy młodsi wygrali 5-0 z Zespołem Edukacyjnym  w Osiecznicy, a starsza reprezentacja pokonała w dogrywce SP z Czarnowic 2-1. Wszystkie nasze zespoły uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich. Ogólnie nasza szkoła uzyskała 10 awansów do szczebla półfinałów LOM w 3 dyscyplinach 4 drużyny w badmintonie, 4 drużyny w unihokeju oraz 2 drużyny w tenisie stołowym.

Będąc organizatorami, jako GOKiS w Bobrowicach oraz w imieniu Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim, chcielibyśmy serdecznie podziękować SP nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, za użyczenie profesjonalnych band unihokejowych w celu podniesienia bezpieczeństwa i jakości organizowanego turnieju powiatowego.

Składy naszych zespołów: 

dziewczynki młodsze: A. Brzezińska – bramkarka, Murawa Z. Wenkler A, Wiśniewska D. Menartowicz L. Hudyka I. Nawrot K. Bykowska L.

dziewczynki starsze: Nowak S. – bramkarka, Pająk G. Skurzyński A. Wiśniewska N. Demińska A. Gacyk A.

chłopcy młodsi: A. Szobert – bramkarz, M. Gawryliuk. W. Trąbski, W. Szajek, J. Koropczuk. Pająk W. M. Bogucki. K. Makowski

chłopcy starsi: H. Ryżak – bramkarz, R. Duś. J. Zabiegaj. K. Klubów, F. Suchodolski, M. Gacyk.